Individualne

Indiviudalne radionice su dostupne u mestu/gradu gde se ja nalazim, ili ukoliko želite organizujete mi prevoz/smeštaj i ja dođem kod vas.
Na njima sam posvećena samo vama i vašoj porodici, prilagođavamo ceo jelovnik vama i vašim potrebama. Učim vas koje namirnice kupujete, gde, šta je bitno, manje bitno. Pravimo razna jela u vašoj kuhinji, moguć je svaki vid dogovora oko ovoga.

Grupne

Grupne radionice se mogu organizovati u bilo kom mestu, podrazumevaju uglavnom od 10 do 30 učesnika, aktivnog su karaktera, zajedno pravimo najmanje 4 različita jela. Uvek ima vremena i za priču i pitanja.
Radionice traju 3h.
Najave uvek budu ovde na blogu ili na mojoj fb stranici.

Online

Radionice dostupne svakome bilo gde na planeti da se nalazi. Održavam ih preko skype-a i ista je kao i individualna samo što smo virtuelno zajedno. Prilagođavamo jelovnik vama i vašoj porodici, učim vas šta i kako treba da pripremite, kupite, napravite. Zajedno pravimo sve.
Oko svih detalja se možemo dogovoriti.