Instagram Feed

 

 • Put u zdravlje sa Jasminom u Grku se pokazao kao
  3 tjedna ago ❤Put u zdravlje sa Jasminom u Grčku se pokazao kao fenomenalan projekat i raduje me da vas pozovem na ovo putovanje.☃️❄ Kako je na našem kontinentu u februaru veoma hladno, i izbor organske hrane, pogotovo svežeg voća jako ograničen odlučili smo da ga provedemo u tropskim krajevima, zajedno sa vama. Vodimo vas u Indoneziju, na ostrvo poznato i pod sloganom Jedi, Moli, Voli. Trenutno se Bali može nazvati i centrom zbivanja u svetu holističkog, (raw) vege pokreta. Pod ovim sloganom se može opisati i ono što ćemo mi raditi na Baliju. ⬇️⬇️⬇️ Bićemo smešteni u samom srcu ostrva, kako bi
 • Odluite ovog leta da postanete najbolja verzija sebe Krenite na
  4 tjedna ago Odlučite ovog leta da postanete najbolja verzija sebe. Krenite na put i upoznajte SE. Pored individualnih detoks programa koje organizujemo ovog leta, zakazan je i grupni termin u trajanju od ✔7 dana sa početkom 7 juna. ➡️ Dođite da spremamo najbolju, najzdraviju i najukusniju hranu i dišemo najzdraviji vazduh dok pijemo prirodnu izvorsku vodu i hodamo bosi... ➡️Celokupan program i prijave na linku u biografiji. ↙️↙️↙️ ℹZa prva 3 učesnika 20%popusta. ℹDeca ne plaćaju smeštaj ⚠️Broj mesta je ograničen, požurite sa prijavom.⚠️ ⬇️⬇️⬇️⬇️ Detoks Program Povratak Sebi obuhvata: . ✔️7 noćenja na Prostranstvu Ljubavi ✔️3 obroka dnevno (sirova ili termički
 • Pridruite nam se u GRKOJ na maginom tematskom putovanju sa
  3 tjedna ago ➡️Pridružite nam se u GRČKOJ na magičnom tematskom putovanju sa akcentom na sirovu hranu, druženje sa istomišljenicima, čeličenje, isceljenje, meditaciju i transformaciju. ❤ ✔ Ovo putovanje će vas u potpunosti regenerisati na svim poljima. ✔Pomoći će vam da dobijete odgovore na pitanja za kojima tragate, i da raščistite sav teret koji nosite na sebi. ✔Ovo putovanje će vas upoznati i dovesti do onog istinskog vašeg JA. . . prijave putem linka u opisu profila  #rawfood   #rawfoodretreat   #skolanekuvanja   #putuzdravlje   #grcka   #sitonija   #spathies   #greece   #greece   #september   #zdravahrana   #retreat   #healthyfood 
 • Kada je dola u moje telo znala sam da u
  2 tjedna ago ,,Kada je došla u moje telo, znala sam da ću biti samo njena. Da ću se posvetiti samo njoj, iako nisam bila načisto na koji način će se to odvijati." ⁣⁣ ⁣⁣ ,,Alternativno školovanje" je novi tekst Jasmine Bogućanin - Sarvan -  @skolanekuvanja_school_of_raw . ⁣⁣ ⁣⁣ ⁣⁣ Link ka Jasmininom tekstu se nalazi u BIO. ❤️⁣⁣ ⁣⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ________________________________________⁣____________  #mojasoljajoge   #pisac   #jasminabogucaninsarvan   #skola   #skolanekuvanja   #obrazovanje   #yogatribe   #yogacommunity   #alternativa   #edukacija 
 • Dragi itaoci postavili smo novi video Jasmine Boguanin Sarvan
  3 tjedna ago Dragi čitaoci, postavili smo novi video Jasmine Bogućanin - Sarvan  @skolanekuvanja_school_of_raw  na našem Youtube kanalu. ⁣ ⁣ ⁣ Ne propustite da saznate zašto sirova hrana nije skupa. ❤️⁣ ⁣ ⁣ Link ka videu imate u BIO. ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ _____⁣_______________________________________________  #mojasoljajoge   #youtube   #jasminabogucaninsarvan   #zajednica   #ljubav   #sirovahrana   #yogatribe   #yogacommunity   #sadrzaj   #skolanekuvanja