Instagram Feed

 

 • Nema razloga da se i na odmoru ovek ne hrani
  2 tjedna ago ✔Nema razloga da se i na odmoru čovek ne hrani zdravo. Uz  @thermomixkoboldvorwerksrbija  sve je to olakšano. A do sad najbolja pijaca na kojoj smo bili u Grčkoj je definitivno u Stavrosu. ⬇️ U ovoj gozbi će pretežno uživati  @myveganchefs  i naša ćerka jer sam ja već 40 dana na detox programu čišćenja organizma. I nakon 5 godina na potpuno biljnoj, pretežno sirovoj ishrani ima toliko toga da se isceli u organizmu. Ima još par mesta za septembarski detoks program 1 na 1 samnom i  @myveganchefs (koji traje 1 mesec) gde vam pripremamo samo za vas prilaģođen detoks program uma i
 • PripremaLenik i urme izblendati ili obraditi u multipraktiku da dobijete
  3 dana ago ,,Priprema: Lešnik i urme izblendati ili obraditi u multipraktiku da dobijete jednoličnu smesu. Polovinu od te smese razvući oklagijom na papiru za pečenje ili providnoj foliji i staviti u zamrzivač." ⁣⁣ ⁣⁣ ,,Knjiga recepata škole nekuvanja" je tekst Jasmine Bogućanin - Sarvan  @jasminabogucaninsarvan . ⁣⁣ ⁣⁣ ⁣⁣ Link ka Jasmininom tekstu se nalazi u BIO. ❤️⁣⁣ ⁣⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ________________________________________⁣____________  #mojasoljajoge   #pisac   #jasminabogucaninsarvan   #skolanekuvanja   #budjenje   #recepti   #knjiga   #yogacommunity   #ishrana   #duhovnost   #hrvatska 
 • obukazaefapresnihposlastica u Novom Sadu malo je rei uspeno zavrena Moje
  4 tjedna ago  #obukaza šefapresnihposlastica u Novom Sadu, malo je reći uspešno završena. ❤Moje predivne žene koje su dokaz da se sve može kad se hoće. Čarobna energija koja je nekako u Novom Sadu uvek prisutna. Bilo koja radionica da je u pitanju. Gradove ne volimo inače i ne osećamo se dobro u njima, ali Novi Sad je zaista onaj izuzetak. Ono zbog čega postoji izreka ne treba sve generalizovati. Zaista energija u njemu je posebna. Definitivno ćemo doći ponovo možda već i u povratku sa svih već zakazanih radionica da održimo još jednu obuku. ⬇️⬇️⬇️ Dragi moji toliko sam zahvalna i srećna da
 • Dragi itaoci postavili smo novi video Jasmine Boguanin Sarvan
  2 tjedna ago Dragi čitaoci, postavili smo novi video Jasmine Bogućanin - Sarvan  @jasminabogucaninsarvan  na našem Youtube kanalu. ⁣ ⁣ ⁣ Ne propustite da saznate kako se sprema sirova štrudla sa makom. ❤️⁣ ⁣ ⁣ Link ka videu imate u BIO. ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ _____⁣_______________________________________________  #mojasoljajoge   #youtube   #jasminabogucaninsarvan   #zajednica   #strudlasamakom   #sirovahrana   #yogatribe   #yogacommunity   #sadrzaj   #skolanekuvanja   #srbija 
 • Vrijeme je da PRODUZITE LJETO i sebi priustite reset za
  4 dana ago Vrijeme je da PRODUZITE LJETO i sebi priustite reset za sva cula.⛵ Link za dogadjaj je u opisu profila. . 20% popust na rezervacije do 14. septembra! . .  #jedrenje   #presnahrana   #sirovahrana   #zdravahrana   #skolanekuvanja   #navigatormontenegro   #reset   #aktivniodmor   #septembar   #crnagora   #jasminabogucaninsarvan