Catering sirove hrane

Od sada postoji mogućnost naručivanja svih mojih jela i poslastica za vaše lične potrebe i vama bitne događaje u Bosni i Hercegovini i Beogradu.

U saradnji sa MyVeganChefs pripremamo hranu (termički obrađenu i sirovu) za sve vrste vaših proslava. Ako želite da na vašem venčanju imate vege opciju ili da celo venčanje bude vege tu smo za vas. Ako želite da svojim zaposlenim organizujete vege team building tu smo za vas. Ako imate biznis partnere koji su vege, kontaktirajte nas i znajte da će biti oduševljeni “balkanskim vege specijalitetima”. Slavite prvi rođendan i želite da imate najzdraviju moguću hranu za decu tu smo za vas.

Sva jela se isklučivo prave od 100% prirodnih, sirovih, organskih, svežih namirnica i mogu ih jesti i bebe i odrasli, i ljudi koji imaju alergije, poput onih na gluten i sl, a i osobe sa dijabetesom.
Nijedna torta/kolač/jelo ne sadrži šećer ili bilo šta od industrijskih proizvoda što ih čini pogodnim i za bebe i za alergičare i dijabetičare.
Možete naručiti samo tortu/čokoladu/kolač ili vam mogu osmisliti ceo svečani jelovnik u dogovoru sa vama…
Posebna ponuda za torte za bebi rođendane.

 

Za više informacija kontaktirajte me…