" title="" rel="bookmark">

🏚️Privlači vas život u prirodi? Želite da odete iz grada, Da živite na selu? Na korak ste od toga, ali voleli biste prvo da isprobate kako je to? Onda je Prostranstvo Ljubavi pravo mesto za vas.

🏵️Nudimo vam da dođete u naš dom, Da li samo na dan, vikend ili više dana to je do vas. Ali garantujemo vam, da ćete osetiti šta znači živeti u prirodi, biti na imanju, van sistema. I nakon boravka na Prostranstvu Ljubavi moći ćete da donesete konačnu odluku da li je život u prirodi zaista za vas.🌞

Boravite u našoj brvnari sa svim svojim čarima, zajedno sa malo više od pola hektara zemlje, i provedite svoj godišnji odmor u prirodi. Osetite selo na pravi način. Spavajte pod zvezdama u šatoru ili u hladovini brvnare. Kupajte se na reci koja je udaljeno nekoliko kilometara od imanja ili se osvežite ispod solarnog tuša.
Pustite decu da trče slobodni, i da istražuju prirodu. Šetajte šumom i divite se njenoj hladovini.

🐾Javite se na vreme i rezervišite svoj boravak na Prostranstvu Ljubavi što pre. Prvi dostupni termin 10 jun. ❤️

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail