" title="" rel="bookmark">

Kako sam srećna kada čujem od ljudi koji ne koriste facebook, da su čuli za moj izazov od ljudi koje oni poznaju a koje ja ne znam,… To znači da se virus zdravlja širi… Da se moja misija uspešno kreće… To znači da ovo što radim ima smisla, iako su sve verovatnoće bile i dalje su protiv mene i mojih stavova… Jer čuj ko će na Balkanu da se odrekne mesa i mesnih proizvoda?! Ali dešava se, ljudi se bude, ljudi postaju svesni da se razboljevaju od hrane… Da do skoro nije bilo toliko bolesnih, da nije svaki drugi čovek umirao od raka, od srca, od šloga, od infarkta, nego prirodnom smrću… Kada ste zadnji put čuli da je neko umro prirodnom blaženom smrću?! 
Bude se ljudi, dopirem do mama, polako ali sigurno, dopirem do moje primarne ciljne grupe, mame sa malom decom i bebama. 
Vi morate prve da se probudite, morate da budete svesne da nije dobro da vašem detetu date monte, barni, nesquik, i one druge dečije slatkiše, to su otrovi a ne hrana.. Čitajte sastojke na pozadini šta je to… Pročitajte malo o kravljem mleku, pročitajte kako se ono danas dobija, to nije isto mleko koje se pilo pre 20,30,40 godina… Vi ga dajete vašoj deci, i onda se čudite zašto vam je dete alergično, zašto vam je dete bolešljivo, zašto vam je dete prehlađeno. kažete do promenljivog vremena, nije tačno, nemojte lagati ni sebe ni druge, deca su vam bolesna zbog hrane kojom ih hranite… A vi mame koje dojite, pa kažete a kako moje dete još nije ni počelo sa čvrstom hranom a bolešljivo, zar nije moje mleko najbolja hrana… Jeste, ali šta vi jedete? Vaše mleko je proizvod onoga što vi unosite u sebe… Tako da sve se to vrti u krug….
Mogla bih do sutra da pišem o ovome ali vremena nikada dovoljno… Moram nekada i spavati, kako bih svom detetu bila odmorna… 
Ali hvala vam svima, što me pratite, što se budite, što uviđate da ima smisla u ovome sto pišem i radim…
Nije sirova hrana trend, nije sirova hrana nešto cool i IN, sirova hrana je prošlost, sadašnjost i budućnost.. Sirova hrana je izvor života i zdravlja… Sve što nam treba u životu je sirova hrana, sunce, izvorska voda i ljubav….
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail