" title="" rel="bookmark">

Ko nije imao priliku da vidi prilog, evo postavljam vam ovde… I i dalje apelujem na novinare, i medije pogotovo u BiH da pišu više o ishrani sirovom hranom, o njenim blagodetima i mogućnostima…

Budite istraživači, obavestite svoj narod o mogućnostima… Nažalost velika većina ljudi i dalje slepo veruje crnim kutijama i onome što se tamo kaže, tako da je to i dalje za sada najbojlji način da se dopre do masa ljudi… Nadati se da ima svesnih novinara poput ovih koje sam ja upoznala do sada, koji žele da pričaju istinu i bitne stvari a ne samo da izveštavaju o programiranim ratovima, bolestima, izvitoperenostima, devijantnosti itd… 

Trava je zelena sa ove strane, unesite malo svetlosti u te vaše kutije…

​”Izazivam vas” hehe 

Balkan Caffe – Ishrana na zdrav način

Balkan Caffe – Ishrana na zdrav način!

Posted by Balkan Caffe on Tuesday, March 8, 2016