" title="" rel="bookmark">

Picture

​U planu je NAPOKON radionica Škole NeKuvanja u Beogradu… Planirana je za novembar mesec, ovih dana cu postaviti tačan datum… Možda budu čak i 2, zavisi od vaše zainteresovanosti…

Jedna je sigurna sa tematikom:

Radionica za mame i bebe – “Kako se hrani moje dete?”

Molim vas sve koji ste mi pisali bezbroj puta do sada, da želite da dođete na moju radionicu , javite mi se , kako bi mogli da vidimo da li će biti potreban zakup prostora za više dana ili će biti dovoljan jedan termin…
Sto se tiče cene radionice, još uvek nismo to odredili, ali ja ću se truditi da cena bude što pristupačnija svima, kako bi vas što više moglo prisustvovati.

Kada se uključe deca u priremu sirovih obroka, čak iako niste počeli sa njom od njihovog rođenja, oni počnu da razvijaju ljubav prema njoj, i sve više i više je prihvataju jer vide njenu jednostavnost, čaroliju boja i ukusa.
Zato je veoma bitna edukacija majki, da vide da je ovo nešto najprirodnije i najjednostavnije. Da vide na našem primeru kako izgleda dete koje retko kada PIJE VODU sa svojih 20 meseci, jer i dalje non stop sisa i jede VOĆE, kako izgleda dete koje NIKADA NIJE POJELO NIŠTA životinjsko(a kažu da je preko potrebno za njihov razvoj) itd…


Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail