" title="" rel="bookmark">

Picture

Imam tu čast i zadovoljstvo da podelim sa vama nešto što je konačno dostupno i kod nas… Potpuno prirodni preparati za sve moguće, od lične higijene do tinktura, koje radi čovek koji je mene uputio u ceo ovaj divni svet… Čovek koji je doktor prirodne medicine i veliki znalac prirodne kozmetike… 

Ja sam imala to zadovoljstvo da isprobam proizvode sa slike gore, i malo je reći da sam oduševljena… Nešto što preporučujem svima gotovo isto kao što preporučujem i sirovu ishranu…

​Dok nisam dobila ove kremice i pomadice mislila sam ma šta će mi to, meni je koža odlična i ne treba mi to, imam sodu bikarbonu i mogu da stavim to ne treba mi ovo… Ali kada sam ovo isprobala, i osetila ovo blaženstvo na koži definitivno sam promenila mišljenje… 

Od sada će redovno morati da postoje zalihe ovih proizvoda kod nas u kući… 

Centar za Prirodno Zdravlje Švedske je razvio čitav niz kozmetičkih formula za zahtevno tržište Skandinavije.

Njihove formule sadrže najbolje i najzdravije sastojke koji potiču sa svih strana sveta.

Ili ćemo imati najbolji kvalitet ili nećemo raditi njihov je moto.

Između ostale ponude jedan od najpopularnijih proizvoda je potpuno prirodan dezodorans koji ne sadrži nikakave sintetičke sastojke već sve potiče iz prirode!

 • Poseduje odobrenje Udruženja lekara prirodne medicine Švedske
 • Umiruje i stabiliše rad znojnih žlezda a ne zatvara ih (znoj se ne sme zaustavljati!).
 • Ne dozvoljava razvoj bakterija a postojeće trenutno eliminiše što znači da
 • se može nanositi i kada već postoji neprijatan miris znoja. Izuzetno je pogodan prilikom putovanja i u svim situacijama gde nema mogućnosti održavanja lične higijene. Kad u brzini svratite kući i nemate vremena za tuširanje i promenu odeće samo poprskajte odeću i telo i sve je kao da ste se presvukli i istuširali. Eliminiše neptrijatan miris stopala a zbog boljeg efekta se može naprskati obuća iznutra.
 • Izuzetno efikasan protiv kandide(spolja).
 • Umiruje i omekšava kožu posle brijanja ili depilacije.
 • U slučajevima kada je u domu bilo pušača ili nekih drugih nepoželjnih mirisa pa su zavese i odeća upile te mirise dovoljno je samo poprskati te predmete i prostor u sobi i za 10 sekundi neprijatan miris nestaje.
 • Ima prijatnu i nežnu mirisnu notu limuna i lavande koja podjednako odgovara i ženama i muškarcima.
 • Rok trajanja je neograničen, jer je konzervacija urađena eteričnim uljima.
 • Sadrži 15% organskog alkohola.
 • Postoji senzitiv varijanta sa 0% alkohola i ona se može koristiti za bebe kod promena pelena i sl. umesto vlažnih maramica

Kreme pravimo neposredno posle porudžbine da bi se osigurala svežina i kvalitet. Zbog velikog interesovanja kupaca iz drugih zemalja (Austrija, Švajcarska, Norveška, Australija, Engleska…) a i ograničene proizvodnje (kvalitet i velika produktivnost ne idu zajedno) ponekad je potrebno biti spreman na čekanje (kvalitetna ulja na tržištu su dostupna samo u malim količinama).

Preko Škole Nekuvanja se njihovi proizvodi mogu naručiti po

            znatno nižim cenama nego u Švedskoj.

Kontakt:

Srbija: +381637406398 

Švedska +46(0)739091299

mejl: cnhway@hotmail.com

FB: center for natural health sweden

Picture

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail