" title="" rel="bookmark">

Picture

PRIMER SADRZAJA HRANE IZ FRIZIDERA PROSECNOG COVEKA KOJI NIJE SVESTAN OVIH CINJENICA:

Energetsko piće – natrijum benzoat (E211) maksimum 0,012 odsto
Blagi kečap – isti konzervans ali maksimum 0,1 odsto
Pileće viršle – konzervans: natrijum nitrit (E250), antioksidanti: natrijum laktat E325, konzervans E 250, emulgator E450
Kranjska kobasica – konzervans E 250, boja E 120, stabilizator E 450, antioksidant aksorbinska kiselina E 300, konzervans natrijum nitrit (E250), emulgatori E450, E 451, E452


PAŽNJA! PAŽNJA!

Povedite racuna o tome sta jedete…ako zelite da budete zdravi,vitalni i srecni .

Ovakva hrana ima izrazito poguban uticaj na hormonalnu ravnotezu,remeteci rad samih hormona dovodeci do povecanog lucenja.U kombinaciji sa stresnim i neprimerenim materijalistickim nacinom zivota dovodi do pogubnih depresivnih stanja modernog coveka,razdrazljivosti ,same nervoze…Ljudi koji jos uvek konzumiraju ovakvu vestacku hranu prepunu zivotinjskih hormona i raznih aditiva su vise nego razdrazljivi i agresivni.

RAW 1Za pravilno funkcionisanje i vitalnost naseg organizma najprimerenija je prirodna biljna ishrana.Ovakva hrana najvise prija i godi ljudskom organizmu.Zitarice,voce,povrce i orasasti plodovi ce da zadovolje sve vase dnevne potrebe za nutritivnim elementima.Dace vam preko potrebnu snagu,izvor energije i vitalnost.Najzdravije je da se konzumiraju u presnom obliku,posto se termickom obradom unistavaju skoro svi preko potrebni minerali,vitamini i proteini za pravilno funkcionisanje naseg organizma.Osobe koje imaju odredjenih zdravstvenih problema u potpunosti moraju da predju na iskljucivo sirovu biljnu ishranu.Ovakav vid ishrane,samim tim i nacina zivota,dovodi do neverovatnih promena u zivotima osoba koje se odluce na ovu zdravu i smislenu zivotnu promenu.Ljudi naprosto ne mogu da veruju koliko se lepse i lakse osecaju.Koliko imaju vise energije poleta,zivotne snage i radosti.Kao da se vrate u svoju mladost kao da imaju desetak godina manje…

plant_foods 1Zasto i vi ne biste uradili nesto povodom svog zdravlja i osecaja srece.Sve je samo do vas.Nemojte da se prepustite i predate ,da dopustite da vam oni diriguju nacin zivota.Da vas ubedjuju sta je primereno i zdravo,a totalno nema veze sa stavrnocsu i samom istinom. Probajte pa cete sami osetiti i shvatiti…Zivotna sreca i zdravlje nema cenu…Potrebna je samo mala karakterna promena.Potrebna je istinska zelja,volja,samo htenje za zdravim i smislenim zivotom.Potreban je samo tracak zivotne snage da promenite nesto sto dovodi do pogubne stete za vas same.Sve je tako prosto i jednostavno,Sve je u samoj prirodi….,ostalo je na vama samima.Za vasu zivotnu srecu se pitate samo vi i niko vise ,koliko god vas ubedjivali i objasnjavali vam da stvari stoje drugacije …Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail