" title="" rel="bookmark">

Picture


Picture

Updejtovana verzija knjige, ona što će biti štampana je finalizovana…

Ubačena je i recenzija predivne Maje Volk koja je dala svoj doprinos ovoj knjizi… Sada je upotpunjena…

Svi “gurui” sirove ishrane sa naših prostora su je “odobrili”, procenili i preporučili… Sada je vreme za promenu… Svi vi koji osećate makar i 1% da nešto nije ok sa današnjom ishranom i načinom na koji hranite svoje dete, pročitajte ovu knjigu učinite sebi i svom detetu najveću uslugu i svedočite promeni koja će se desiti u vama…
Niko ne ostaje ravnodušan nakon čitanja iste, valjda iskustva roditelja kojih ima preko 20 čine ovu knjigu tako specifičnom i upečatljivom… 

Procitala sam neki dan u nekoj grupi kako je neko napisao: “naša deca nisu tovni pilići”, to je takva istina, a pedijatri i okolina se ponašaju prema njima kao da su to… Ukoliko je dete bucmasto i dobija određenu kilažu(pročitajte knjigu mendelsona na tu temu) tada svi viču mašala, a ako nije onda da nije gladan, i to zabrinjava mame i po pitanju dojenja i kasnije ishrane ali to nema veze s mozgom… 

Danas smo predebeli, izobličeni, ljudska rasa postaje neprepoznatljivom… Neko to naziva evolucijom, a budni osvešteni ljudi su svesni koliko je to daleko od istine… Koliko se srozavamo u rupu bez dna… Uništavamo se hranom, vodom, načinom života itd…

Ne želimo takvu budućnost za našu decu, zato promenimo sebe kako bi im bili pravi primeri…


Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail