Instagram Feed

 • Hvala dragoj Jasmini od sto sa nama deli svoje receptice
  1 tjedan ago Hvala dragoj Jasmini od sto sa nama deli svoje receptice..  #fullyraw   #rawdesserts   #skolanekuvanja   #healthyrecipes   #helthylifestyle   #enjouinlife   #enjoyeveryday 
 • U Sarajevu je sve poelo pre 5 godina i svaki
  3 tjedna ago U Sarajevu je sve počelo pre 5 godina i svaki put je sve bolje i bolje. Ovo se definitivno može nazvati najboljom radionicom u Sarajevu do sada. ❤Ekipa osveštenih ljudi i ljudi koji aktivno rade na svojoj transformaciji. Ishranom menjamo sve(s)t. Odatle sve počinje. ❤➡️Hvala najboljem joga centru u Sarajevu trenutno Ashtanga Yoga Sarajevo i divnoj duši  @mike_a_zu  na svemu. ❤Hvala našim sponzorima  @biona .ba koji omoguće da pravimo ove delicije zahvaljujući njihovim proizvodima. ❤ @organiko .bih sa svojim organskim batatom ulepša svako sirovo jelo, a danas smo uživali i u fenomenalnom 100% organskom maslacu od lešnika koje su nam poslali prijatelji  @ruzica .mauna
 • Dragi moji nee biti vie radionica do sredine maja ili
  2 tjedna ago Dragi moji, neće biti više radionica do sredine maja, ili juna. ⬇️⬇️⬇️ Sada počinjem sa fokusiranjem i pripremom svega za naš prvi  #putuzdravljesajasminom  koji se dešava za 20 dana u Sitoniji ⬆️⬆️⬆️ Razmišljali smo da odradimo radionice u putu ka Grčkoj, u Beogradu, Nišu i Skopju ali ipak nećemo. ❤Želimo da svu energiju usmerimo na fenomenalne ljude koji idu sa nama u Grčku i da provedemo nezaboravnih 14 dana na moru. ⚘Takođe ovih dana dok ne krenemo na retreat ću biti aktivnija na našem drugom profilu  @vastness_of_love  jer u toku je sadnja bašte i očekivanje novih i starih volontera, sad
 • Sirove rolnice od cimeta F izrazila elju da jede Nisam
  2 tjedna ago Sirove rolnice od cimeta... F. izrazila želju da jede. Nisam ih pravila duže od 3 godine. A jela ih je u  @ananda_vegan_restaurant  i poželela ih. ❤⬇️ Inače stvarno mislim da je ovo takvo gubljenje vremena i trošak struje. Kad jednostavno može da se pojede banana i nekoliko hurmi. No šta sve ne radimo iz ljubavi prema deci pa evo i ja ponekad ispunjavam želje svoje ćerkice. ➡️➡️➡️ Recept za ovo postoji na mom blogu još od pre skoro 5 godina. ⬇️⬇️ Pozivam vas da svaki put kad napravite neko sirovo jelo sa mog bloga, recept iz knjige, sa radionice upotrebite
 • Protekli vikend nai zdravi proizvodi ili kako u skolanekuvanjaschoolofraw
  3 tjedna ago Protekli vikend naši zdravi proizvodi ili - kako u  @skolanekuvanja_school_of_raw  navode - naše "vrhunske namirnice" ☺️ upotpunile su dva izvrsna događaja u dva grada. Jedan od njih je radionica sirove ishrane u Banja Luci. Kako je proteklo možete pogledati u priloženim fotografijama, a ukoliko se želite uvjeriti i sami, u subotu Škola NeKuvanja dolazi u Sarajevo. Bilo nam je zadovoljstvo podržati Jasminine radionice i njeno nastojanje upoznavanja ljudi sa zdravim životnim navikama.  #BionaZdravaHrana   #FoodForLove   #rawfood   #SkolaNeKuvanja