Instagram Feed

 • Evo jo jedne radionice sirove hrane u Beogradu ODrae se
  2 tjedna ago Evo još jedne radionice sirove hrane u Beogradu. ODržaće se u ulici Miloja Zakića 21, prostorije Valdorf vrtića.(Tu dolazi bus 57. A može se doći i sa 23 i 53, stanice u Skojevskom naselju, koja se zove Miloja Zakića, i nakon toga može pešice nekih 15 min ili se čeka 57, koji ide na 20 min.) Radionica traje 3 sata i aktivnog je karaktera, što znači da svi zajedno sve pravimo i onda naravno jedemo... Prijave u toku... Od jela ćemo verovatno praviti *sendviče sa čokoladom *kolač iznenađenja *Slane specijalitete *zeleni sokić i kafu *i možda još poneko jelo iznenađenja...
 • When my makes lunch and i make cherry pie
  3 sata ago When my ❤ makes lunch and i make cherry pie after more than 5 years. Have you already followed  @myveganchefs  to get inspiration about healthy vegan recipes? These vegan lasagne are best ever. ❤ . . . . Kad muž napravi ručak za našeg specijalnog gosta koji nam uskoro stiže. Vege Lazanje sa najboljim korama ikada made by  @zrno_ra . Ukus ❤ tope se u ustima, ne brinite naterala sam ga da zapiše na papir da bude dostupno i za vas u našoj novoj knjizi recepata. a ja sam bila vredna i napravila višnjevaču sa njihovim korama od 100% spelte. Znate
 • kola NeKuvanja zakazana je za 58 od 1417h u prostorijama
  3 tjedna ago Škola NeKuvanja zakazana je za 5.8. od 14-17h. u prostorijama firme Fress.ba u ulici Olovska 244. Radionica traje 3 sata i aktivnog je karaktera, što znači da svi zajedno sve pravimo i onda naravno jedemo... Dođite da se družimo i uživamo zajedno. Prijave u toku... Od jela ćemo verovatno praviti *sendviče sa čokoladom *kolač iznenađenja *Slane specijalitete *zeleni sokić i kafu *i možda još poneko jelo iznenađenja... Pričaćemo o tome kako napraviti još mnogo drugih slaniša i slatkiša, kako dekorisati torte, šta je potrebno od alata itd... Pričaćemo o tome da li je neophodno biti na 100% sirovoj ishrani, kako
 • Uskoro najave za radionice Sarajevo Beograd Ni u avgustu
  3 tjedna ago ❤️ Uskoro najave za radionice. Sarajevo, Beograd, Niš u avgustu. Eventualno Novi Sad i Zagreb. Ako želite da dođemo i u vaše mesto pišite da je organizujemo. Ukoliko želite individualnu obuku uz posetu našem imanju takođe se možete prijaviti u inbox.  #etnoselo   #sirovahrana   #zdraviodmor   #zdravo   #priroda   #rawfood   #prostranstvoljubavi   #skolanekuvanja   #beograd   #sarajevo   #zdravahrana   #zdravlje   #samoprirodno 
 • dinja chia savrenstvo sirovaishrana raw skolanekuvanja
  3 tjedna ago  #dinja   #chia   #savr šenstvo  #sirovaishrana   #raw   #skolanekuvanja