Instagram Feed

 • Panja Panja Svi koji imate kafi restoran igraonicu ili bilo
  15 sati ago Pažnja...... Pažnja.... Svi koji imate kafić, restoran, igraonicu ili bilo kakav ugostiteljski objekat a voleli bi da u svoju ponudu uvrstite najkvalitetnije, najzdravije i najukusnije sirove torte javite mi se u inbox za saradnju. . Škola NeKuvanja je iznedrila novi projekat koji čini moje specijalitete dostupne svima vama u Srbiji. Kako bi tortice i kolači bili blizu vas javite se u inbox ili delite ovu objavu prijateljima vlasnicima ugostiteljskih objekata.  #rawcake   #rawcaketogo   #caketogo   #healthyfastfood   #sirovatorta   #srbija   #beograd   #torte   #kola či  #zdravahrana   #beograd   #ni š  #sirovahrana   #blissrawcake   #divinebliss   #blisssrbija   #skolanekuvanja   #organicfood   #healthyfood   #slatki ši  #volimslatko 
 • Radionica koju rei ne mogu opisati Najlepa i najbolja radionica
  1 tjedan ago Radionica koju reči ne mogu opisati... Najlepša i najbolja radionica do sada... Preko 40 učesnika. Nekako šlag na tortu svega što je Skola NeKuvanja do sad predstavljala i uradila... Nekako idealan završetak ove godine, jer verovatno neće biti više radionica do sledeće 2019. Možda nešto malo, interno za neke ljude koji žele edukaciju, ali grupnih radionica do januara nema. Hvala sponzorima radionice  @beyond .doo  @zdravologija_organik  na podršci. Toliko se radujemo događaju Put u zdravlje sa Jasminom jer to će tek biti fenomenalna stvar i energija koja se ne propušta. Imate još vremena da se prijavite i krenete sa nama ukoliko ste
 • Jo jedna radionica u Beogradu novog koncepta jer se to
  2 mjeseca ago Još jedna radionica u Beogradu novog koncepta, jer se to pokazalo veoma uspešnim prošlog puta. Koncept radionice je promenjen na vaš zahtev. 1️⃣️. promena: Radionica će trajati duže od svih do sada, znači bićemo vam na raspolaganju jedan celi dan. 2️⃣️. promena: Uz sve sirove delicije koje pripremamo, praviće se i kuvana vege jela(specijalitet mog muža). S obzirom da su radionice sada celodnevne, moći ćemo da vam se više posvetimo ponaosob, pravićemo jela sa pauzama, i ješćemo na tenane. U svakom trenutku će postojati mogućnost razgovora jedan na jedan, da li samnom ili sa mojim mužem vi ćete izabrati. ‍‍
 • rawcake best ever 100 made in this amazing machine thermomix
  2 mjeseca ago  #rawcake  best ever. 100% made in this amazing machine  #thermomix  . . . . Najbolja ikad rawtorta napravljena 100% u thermomixu. Aparat koji menja sve druge kuhinjske aparate. Za više info o njoj pišite mi u inbox ili dođite na radionicu 11.11 u Niš a 18.11 u Beograd.  #raw   #rawfood   #whatveganseat   #plantbased   #plantbaseddiet   #healthyfood   #guiltfree   #skolanekuvanja 
 • Naa divna Jasmina organicobeograd Predivna saradnja i divne emocije su
  4 tjedna ago Naša divna Jasmina  @organicobeograd  ❤️❤️Predivna saradnja i divne emocije su ono sto delimo vec godinama!Hvala Jasmina❤️ #skolanekuvanja   #organic   #organico   #prijatelji   #dragiljudi   #ljubav   @skolanekuvanja_school_of_raw   @organicobeograd  ❤️❤️❤️❤️