Instagram Feed

 • Oba teksta o nasem putovanju u proteklih mesec i po
  2 mjeseca ago Oba teksta o nasem putovanju u proteklih mesec i po dana su na blogu. Mislim da je sve obuhvaceno i da cete pronaci odgovore na vasa pitanja. Grlim vas i volim. Link ka blogu je u biografiji.  #skolanekuvanja   #nomadiclife   #nomadi   #nomadskizivot   #putovanje   #porodica 
 • Nakon Budve Podgorice Skoplja Herceg Novog i Nia Zakazana je
  3 mjeseca ago Nakon Budve, Podgorice, Skoplja, Herceg Novog i Niša Zakazana je nova radionica u Beogradu. Poslednja radionica ovog proputovanja kroz ex-yu. Neće biti radionica do kraja septembra tako da iskoristite ovu priliku i dođite da se družimo i menjamo. Ukoliko nemate novca za donaciju a želite da prisustvujete javite mi se u inbox. Volim vas i vidimo se uskoro.  #skolanekuvanja   #sirovahrana   #zdravahrana   #beograd   #srbija   #zdravlje   #rawfood   #radionica 
 • Na more se ne treba ici u sezoni vec van
  3 mjeseca ago Na more se ne treba ici u sezoni vec van sezone. Tek tad covek moze da oseti lepotu prirode i dusu tog mesta. Kad je sve nekako jos uvek uspavano a ujedno carobno. Kupanje u moru temperature ispod 10 stepeni, osecaj ledjenja pa onda prokrvljavanje svakog delica tela. Neopisiv osecaj. Kakvo bosonogo hodanje po snegu, ovo je hiljadu puta jaci i bolji dozivljaj. Cilj je bio kreirati zivot od kog nam nece trebati odmor, rekla bih da je misija uspesno odradjena jer nas svakodnevni zivot je odmor. Zelim svakome od vas da se pokrene ka ostvarenju ovog cilja i da
 • Dan 1 Individualne radionice raw veganskih specijaliteta u Budvi Ovako
  3 mjeseca ago Dan 1. Individualne radionice raw veganskih specijaliteta u Budvi. Ovako to izgleda kad moj muz i ja spremamo najukusniju i najzdraviju hranu.  #budva   #rawvegan   #rawfood   #veganfamily   #veganfood   #vegan   #healthyfood   #healthyfastfood   #skolanekuvanja 
 • Celicenje od najranijeg uzrasta je nesto najbolje sto mozete da
  3 mjeseca ago Celicenje od najranijeg uzrasta je nesto najbolje sto mozete da ucinite za svoje dete. Kupamo se vec skoro 15 dana i uzivamo u moru vise nego ikada. Pre 15 dana je bilo led ledeni, sad je vec prijatne topline, osim kad naidju talasi pa bude hladnije. Hvala  @iskra_27  na cakama kako uci prvi put u ledeno more jer ovo je i za mene bilo novo iskustvo ali nesto definitivno sto zelim da praktikujem do kraja svog ovozemaljskog zivota. Dete koje je naviklo na hladnu vodu od rodjenja, nema problem ulaska u isto tako ledeno more i uzivanja u njemu. Veoma