Instagram Feed

 • rawcake best ever 100 made in this amazing machine thermomix
  2 tjedna ago  #rawcake  best ever. 100% made in this amazing machine  #thermomix  . . . . Najbolja ikad rawtorta napravljena 100% u thermomixu. Aparat koji menja sve druge kuhinjske aparate. Za više info o njoj pišite mi u inbox ili dođite na radionicu 11.11 u Niš a 18.11 u Beograd.  #raw   #rawfood   #whatveganseat   #plantbased   #plantbaseddiet   #healthyfood   #guiltfree   #skolanekuvanja 
 • Godina 2019 Prva nedelja maja Po prvi put kola NeKuvanja
  1 mjesec ago Godina 2019. Prva nedelja maja. Po prvi put Škola NeKuvanja organizuje retreat za Vas. Bez obzira da li želite da Napunite svoje baterije• Očistite svoj duh i um• Osvežite svoj mladalački sjaj• Dišete najčistiji vazduh• Odvedete svoju dušu na nezaboravnu avanturu• Se alkalizujete posmatrajući čudesnu prirodu• Se revitalizujete kupanjem u kristalno čistom moru• Nahranite svoje telo sa najukusnijim i najnutritivnijim organskim obrocima• Naučite kako da sami spremate svu zdravu sirovu hranu .... nema mesta na zemlji poput Sitonije, da zadovolji sva vaša čula i snove. ❗Za više informacija o događaju klik na link u profilu.❗  #putuzdravljesajasminom  #školanekuvanja  #skolanekuvanja   #rawfoodretreat   #healthyfoodretreat   #retreat   #healthywayoflife 
 • Jo jedna radionica u Beogradu novog koncepta jer se to
  3 tjedna ago Još jedna radionica u Beogradu novog koncepta, jer se to pokazalo veoma uspešnim prošlog puta. Koncept radionice je promenjen na vaš zahtev. 1️⃣️. promena: Radionica će trajati duže od svih do sada, znači bićemo vam na raspolaganju jedan celi dan. 2️⃣️. promena: Uz sve sirove delicije koje pripremamo, praviće se i kuvana vege jela(specijalitet mog muža). S obzirom da su radionice sada celodnevne, moći ćemo da vam se više posvetimo ponaosob, pravićemo jela sa pauzama, i ješćemo na tenane. U svakom trenutku će postojati mogućnost razgovora jedan na jedan, da li samnom ili sa mojim mužem vi ćete izabrati. ‍‍
 • GrkaSitonija Nikiti koji oduzima dah Zamislite da provedete 7
  1 mjesec ago GrčkaSitonija. ❤ Nikiti koji oduzima dah Zamislite da provedete 7 dana na ovakvom mestu sa nama? Da pravimo hranu od organskih namirnica uzgojenih na poluostrvu, družimo se, plivamo, razgovaramo. U periodu kad ima najviše ozona i kad je more najlepše. Razmislite, da li vam zvuči primamljivo? ❗ℹUskoro više informacija o svemu.  #retreat   #healthyretreat   #healthyfood   #zdravahrana   #gr čka  #skolanekuvanja   #skolanekuvanjanamoru2019   #rawfoodretreat   #holisticretreat   #holisticwayoflife   #nikiti   #greece   #bethechangeyouwanttoseeintheworld 
 • Jo jedno druenje u Niu kola NeKuvanja zakazana je za
  3 tjedna ago Još jedno druženje u Nišu. Škola NeKuvanja zakazana je za 11.11 od 11h u prostorijama Beyond kompanije. ❤Sam datum vam govori da je vreme za početak nečeg novog, transformacija može započeti.❤ Radionica traje 3 sata i aktivnog je karaktera, što znači da svi zajedno sve pravimo i onda naravno jedemo... Prijave u toku... Od jela ćemo verovatno praviti ✔kolačiće ✔tortu iznenađenja ✔Slane specijalitete ✔zeleni sokić i kafu ✔ i možda još poneko jelo iznenađenja... . . . Pričaćemo o tome kako napraviti još mnogo drugih slaniša i slatkiša, kako dekorisati torte, šta je potrebno od alata itd... Pričaćemo o tome