Instagram Feed

 • Uvek srena i nasmejana lica tokom i nakon moje radionice
  2 dana ago Uvek srećna i nasmejana lica tokom i nakon moje radionice. Glavna energija koju razmenjujemo tamo jeste ljubav. ❤ Uskoro ćemo objaviti datume za predstojeće radionice u BiH, potrudićemo se da održimo jednu u Sarajevu i Banja Luci. Nakon toga preko Srbije(biće ponovo neke radionice u aprilu), krećemo put Grčke na fenomenalni  #putuzdravljesajasminom  . Do tad ko želi individualnu radionicu, ili samo konsultacije, druženje u prirodi čekamo vas na našem  #prostranstvoljubavi  . Dođite na ručak, večeru i dovedite decu na fenomenalan provod u prirodi. ‍♂️‍♀️  #rawfood   #vegan   #offgrid   #rawfoodworkshop   #veganlifestyle   #healthyliving   #naturalfamily   #skolanekuvanja   #zdravahrana 
 • Stefina i Lukina mini torta! Suve ljive i orasi kora
  5 dana ago Stefina i Lukina mini torta! Suve šljive i orasi kora i banane i maline fil. Mljac  #skolanekuvanja   #veganrawfood   #rawfood 
 • Tako ih je tesko potroiti! gim skolanekuvanja gimglutes healthglows healthyfood
  6 dana ago Tako ih je tesko potrošiti! 🙁 #gim   #skolanekuvanja   #gimglutes   #healthglows   #healthyfood 
 • 10 naina da sauvate ivotnu sredinu i da uz to
  6 dana ago 10 načina da sačuvate životnu sredinu i da uz to uštedite novac ⬇ 1. Koristite krpe umesto papirnih ubrusa. 2. Kuvajte kod kuće i koristite što manje obrađene namirnice. Gotovi proizvodi, osim što su pune nezdravih aditiva, sadrže vrlo malo hranjihih sastojaka i upakovane su u plastiku. 3. Spremajte hranu efikasnije uz uređaje kao što je Thermomix. Osim što štedi vreme i energiju, zamenjuje više kuhinjskih uređaja i na taj način doprinosi sredini. Sad ga možete kupiti sa popustom uz promo kod "skolanekuvanja". Saznajte više preko  @parnadvorwerksrbija2012  ili nawww.parnad.rs 4. Jedite manje mesa ili ga potpuno izbacite iz ishrane. Osim
 • Nastavljamo sa nainima da sauvate ivotnu sredinu i da uz
  4 dana ago Nastavljamo sa načinima da sačuvate životnu sredinu i da uz njihovu primenu uštedite novac 1. Promenite sijalice na štedne. Iako su skuplje od običnih, koriste manje električne energije i traju čak 10 puta duže. 2. Smanjite temperaturu bojlera. Ako podesite vodu na manju temperaturu, nećete primetiti razliku osim 10% manje na računu za struju. 3. Napravite izolaciju kuće. Trošak će vam se vratiti čim se toplota počinje duže zadržavati. Ne zaboravite na potkrovlje i podrum. 4. Neka vam uđe u naviku deljenje vožnje s nekim. Tako štedite i gorivo i emisiju ugljen dioksida u atmosferu. 5. Dobro zatvarajte prozore, pogotovo