" title="" rel="bookmark">

Picture


 
Došao je I taj trenutak. Knjiga Biljna ishrana za bebe I decu se štampa.

Ovo je prva knjiga o biljnoj ishrani dece na našim prostorima, i nešto što će zauvek promeniti izbore roditelja… Napokon postoji i izbor biljne ishrane, napokon postoji skup informacija na jednom mestu za sve koji se zanimaju i žele ovako da hrane svoju decu… Volela bih da sam naletela na ovakvu knjigu još pre nego što sam rodila moju ćerku… Ali upravo zato i zahvaljujući njoj ova knjiga je i nastala… 

Knjiga ima 150 stranica, sadrži 20 različitih životnih priča, i iskustava roditelja, među kojima je I iskustvo Jelene Đokovic, supruge najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovica. Sadrži tablicu uvođenja namirnica bebama I recepte.

Šta kaže Maja Volk o knjizi?

“Slobodni i kreativni ljudi su usamljeni i bude strah i nemir u dobro istreniranim životima….
Zato je ova knjiga bitna. Skup svedočanstava majki i jednog oca , koji nisu hteli da budu dobri i poslušni, majki koje su htele da se razvijaju, da uče, da uče ono što smo oduvek znali ali smo zaboravili, biće inspiracija i drugima koji osećaju da treba da krenu ovim putem ali ih okolina sputava, naročito majke, svekrve, druge majke, drugarice…”

Redovna cena knjige će biti oko 990 dinara u knjižarama, a dok ne dođe do knjižara vi je

možete naručiti u pretprodaji po specijalnoj ceni od 5 eura(+ptt).

uplate za knjigu iz Srbije su na račun u banca intesa najkasnije do 22 oktobra.

Podaci za uplatu: Nadija Bogućanin

br. tekućeg računa: 160-5100102729601-72

br. deviznog računa: 160-5130201984466-10 IBAN: 35160513020198446610

Za sve uplate na devizni račun uplaćujete i ptt odmah zajedno sa cenom knjige. 

Pretprodajna cena važi samo za plaćanje unapred, knjiga će biti dostupna za slanje nakon 23 oktobra.

Naručite svoj primerak knjige putem formulara ispod.


    Naruči knjigu

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail