" title="" rel="bookmark">

Picture

Picture

Putujemo na par dana sutra… Tamo gde idemo nema gradske struje, vode i sličnog “komfora” … Znači bićemo bez frižidera. 

Ovo je odličan izazov po ovoj toploti biti na 100% sirovom u prirodi… Na imanju imam šljive i kupine i možda nađem još neko voće.

Napravila sam nam puno krekera, energetskih pločica i štrudlu s makom. Ponećemo voće koje može da stoji na hladnom mestu poput dinje, lubenice, puno orašastog i semenki, suvog voća i eventualno sušenog povrća…

Napisaću blog o ovome kada se vratimo sa puta… Kako je prošlo i šta smo jele.

U pregovorima sam oko održavanja radionice u Banja Luci, tako da ako ima zainteresovanih prijavite se putem mejla, da vas upišem da dobijem okvirnu cifru koliko bi bilo ljudi… Trebala bi biti ili krajem ovog meseca ili početkom septembra.

Pravim disconnect od sutra od svega… Idem da se konektujem sa prirodom… Nema me online neko vreme…Idem na mali porodični odmor na naše prostranstvo ljubavi

Picture


Picture

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail