" title="" rel="bookmark">

Picture

Takav sam tekst napisala bila da vam kažem da odgledate ovaj film, i pogađajte šta se desilo FB nije dozvolio da postavim… hahah.. Ništa novo, ali evo ponovo pišem, i molim vas da pogledate ovaj film, ide vikend imate vremena, sedite sa celom porodicom, i gledajte… Možda već znate sve ovo, a možda i ne…

I svi vi koji mislite da ja i slični meni lupetamo gluposti, pogledajte ga, u inat nama, da bi imali šta da napišete u komentar, ali ja verujem u čuda i verujem da će ovaj vikend masovno ljudi da se probude, i želim da i vi budete među njima… OVaj film će vam pomoći… Pogledajte ga… I počnimo zajedno da kreiramo bolju, savršenu sadašnjojt i budućnost za našu decu i buduće generacije…
VOlim vas sve i grlim….

FILM JE NA OVOM LINKU     https://vimeo.com/34969410   FILM JE NA OVOM LINKU


Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail