" title="" rel="bookmark">

Nakon 30dnevnog izazova ZKS i 21dnevnog izazova zdravog života dolazi na red malo “teži”, ozbiljniji izazov.
Želim da sada pokušate 30 dana da živite poput mene… Kao sto već znate ja nisam 100% na sirovoj ishrani zbog dojenja, nego sam nekih 80%, nekim danima više nekim manje, ali smatram da se hranim izuzetno zdravo, i  osećam se bolje nego ikada u životu. 
Tako da želim da i vi obradujete svoje telo i svoj organizam sa ovim izazovom… 

Pravila su sledeca:

1. Narednih 30 dana ne smete da konzumirate šecer ni u kakvom obliku (jedini zaslađivači vam mogu biti med, javorov sirup, agave sirup, hurme)
2. Narednih 30 dana ne smete da koristite belo brašno ( brašno koje možete da koristite su integralna brašna od celog zrna bez konzervansa i aditiva)
3. Ne smete da jedete ništa sem voća nakon 19.00.
4. Obavezno je da popijete bar 1l ZKS u toku dana.
5. NE SMETE jesti ništa što u sebi sadrži bilo kakav emulgator, konzervans, aditiv ili bilo šta drugo neprirodno… 

Eto, ovo je nekih uokvirenih 5 tačaka koje su najbitnije i koje su meni pomogle da skinem za sada 15 kilograma, da se osećam zdravije i bolje nego ikada. Ovo su tačke koje su pomogle svim ljudima oko mene koji ih se pridržavaju da povrate svoje zdravlje i svoju normalnu kilažu…

Nadam se da će bar 1 osoba na kraju ovog izazova da mi napiše da je smršala, ozdravila, oseća se bolje ili bilo šta, i da će bar jedna osoba da istraje ovih 30 dana… 

U grupi škola nekuvanja, i na zidu samog događaja zelim da svi koji učestvujete u izazovu, postavite ili na kraju dana ili ujutru svoj dnevni jelovnik kako bi bili iskreni prema sebi i nama da niste varali.. 🙂 ♥ 
TU sam u privatnim porukama za sve vas kojima treba savet, pomoć, koji doživite krizu odvikavanja od šećera itd.. 🙂

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail