" title="" rel="bookmark">

 

Izazov prelaska na biljnu živu hranu uz potpuno praćenje 30dnevnog jelovnika opisanog u knjizi “Kako ZDRAVO smrsati”, koju mozete preuzeti od mene ako je već nemate. Više info o knjizi klikom na gornji link. Izazov počinje 13.11.2017.

Zadatak učesnika izazova je da svaki dan napišu na događaju sve što su jeli, da nakače bar jednu sliku pripremljenog sirovog obroka na svoj zid u kojoj će tagovati stranicu škole nekuvanja. Svi bi takođe trebali da naprave jednu sliku sebe na prvi dan izazova, i jednu na poslednji dan izazova, jer će promene biti sigurno uočljive ukoliko se budete pridržavali jelovnika. 

Kako bi bilo zanimljivije stavićemo da nakon 30 dana (znači 13.12.2017) neko od vas ce dobiti moju knjigu recepata nasumičnim izvlačenjem na stranici www.random.org. Pozovite sve svoje prijatelje i porodicu i završite ovu godinu na najbolji mogući način… 

Želim da i vi obradujete svoje telo i svoj organizam sa ovim izazovom…

Pravila su sledeća:

1. Narednih 30 dana ne smete da konzumirate šecer ni u kakvom obliku (jedini zaslađivači vam mogu biti med, javorov sirup, agave sirup, hurme)
2. Narednih 30 dana ne smete da koristite belo brašno ( brašno koje možete da koristite su integralna brašna od celog zrna bez konzervansa i aditiva)
3. Ne smete da jedete ništa sem voća nakon 19.00.
4. Obavezno je da popijete bar 1l ZKS u toku dana.
5. NE SMETE jesti ništa što u sebi sadrži bilo kakav emulgator, konzervans, aditiv ili bilo šta drugo neprirodno…

Eto, ovo je nekih uokvirenih 5 tačaka koje su najbitnije i koje su meni pomogle da skinem za sada 15 kilograma, da se osećam zdravije i bolje nego ikada. Ovo su tačke koje su pomogle svim ljudima oko mene koji ih se pridržavaju da povrate svoje zdravlje i svoju normalnu kilažu…

Nadam se da će bar 1 osoba na kraju ovog izazova da mi napiše da je smršala, ozdravila, oseća se bolje ili bilo šta, i da će bar jedna osoba da istraje ovih 30 dana…

U grupi škola nekuvanja, i na zidu samog događaja zelim da svi koji učestvujete u izazovu, postavite ili na kraju dana ili ujutru svoj dnevni jelovnik kako bi bili iskreni prema sebi i nama da niste varali.. 🙂 ♥

TU sam u privatnim porukama za sve vas kojima treba savet, pomoć, koji doživite krizu odvikavanja od šećera itd.. 🙂

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail